Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kolo jaro 2009

19. 5. 2009
LFC SuperNova - Valník  1 : 2

Dne: 19.5.2009

Hříště: Kbely

Střelci: Pouska

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Čihák, Pouska, Uhlíř, Vaníček, Žák

Nejlepší hráč: -

Komentář (Týdenník Hanspaulka):
Utkání hrané ve stylu fair-play. Šance byly na obou stranách. Zápas rozhodla menší lavička náhradníků SuperNovy.

V šestém kole se na čele opakuje situace z minulého týdne. Nejistá sezóna rozstřílela Dehet Old a opět si o bodík zvýšila náskok před pronásledovateli. Orion totiž už potřetí za sebou remizoval, když se o body rozdělil s Traktorem humus. Remízu si připsal i Felix club za bezbrankovou remízu s Kodymkou, ale také nedelegoval rozhodčí na jeden zápas a tak po zásahu STDK o dva body přišel, což posunulo na třetí příčku právě Kodymku. Do třetice remízového kola chybí utkání Sokola Vysočany s Kotlářkou, která sice dvakrát v zápase prohrávala, ale nakonec to k dělbě bodů dotáhla. Poslední zůstává SuperNova, která jako jediná dosud nezvítězila a nestalo se tak ani v utkání s Valníkem. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Valník 1:2

(Tomáš, 26. 5. 2009 17:08)

Na tradičním hřišti ve Kbelích, kde jsme své nožky zkřížili v souboji s nejedním týmem, jsme nastoupili za horkého počasí proto týmu Valníku. Poprvé jsme mohli vyzkoušet novou trávu 3.generace, ale musím poznamenat, že dle mého názoru se o trávu 3.generace nejedná, ale je to tráva 2.generace (jinak řečeno tzv. koberec), což je povrch, který v přihlášce na hanspaulku vetujeme. Ale tentokrát nám byl určen jako hrací plocha, takže nám nezbývalo nic jiného než hrát.
Soupeř dorazil s početnou lavičkou náhradníků (4 kousci), my jsme měli 2 náhradníky, ale po prvním střídání si Víťa obnovil zranění ramene, takže nám zbyl 1 hráč na střídání, a to bylo málo, což se dle mého názoru ukázalo rozhodujícím pro výsledek zápasu. Od počátku měl soupeř více ze hry. Ve své obraně získával prakticky všechny balóny, protože jeho stoperská dvojice je opravdu kvalitní. Přesto jsme to byli opět my, kdo se ujal vedení. Snad poučeni příkladem „béčka“, které polovinu svých gólů vstřelilo po autovém vhazování, jsme i my takto skórovali. Vláďa A. u branky soupeře hodil prudký vysoký aut, na ten naběhl Honza P., míč trefil do obránce, který ho nasměroval do své sítě – 1:0. Byla to ale ojedinělá střela na brankáře Valníku, v průběhu 1.poločasu jsme pak již prakticky branku netrefili, zato soupeř nám místy docela slušně zatápěl a naše obrana zdatně odolávala.
V 2.půli začínala být převaha Valníku zřejmější. Valníci měli více sil (o tom svědčí např. to, že jeho střídající hráči stáli na střídačce, kdežto náš střídající seděl na lavici a vydýchával únavu). Odolávali jsme asi do 45.minuty, kdy jsme špatně rozehráli, soupeř vnikl až do našeho vápna a prostřelil gólmana - 1:1. Valníci povzbuzeni brankou dále vyvíjeli tlak, paradoxně jsme ale my opět mohli jít do vedení, ale Pavel Č. netrefil balón ve vyložené šanci, kdy se mohl valnického gólmana ptát, kam to chce. Trest přišel zakrátko, nechali jsme hrát nejtvořivějšího Valníka, nikdo k němu nepřistoupil, on zvolil polostřelu po zemi, kterou našel zcela volného spoluhráče asi 2 metry od brankové čáry a ten do prázdné skóroval – 1:2. Naše snaha o vyrovnání se pak rovnala snaze stoletého starce počít dítě a zápas víceméně v poklidném tempu dospěl do pro nás hořkého konce. Bohužel, jak jsme špatně skončili, tak jsme špatně pokračovali – ve sprchách nás čekalo tradiční kbelské jezero (hloubka cca 15 cm) a studená sprcha, v hospodě u hřiště pak nás očekával obsluhující hlemýžď, pro něhož i 8 lidí v hospodě je plná hospoda, a jeho vybrané lahůdky. Já jsem ochutnal prý matesy, nebyly to matesy, ale něco divného udělaného z ryb. Další šťastlivci si pochutnávali na červených párcích a všem nám bylo moc dobře… Jen pro závěrečnou ilustraci a pochopení: nad naším stolem visel dres Tomáše (Tomasso) Řepky….
Info k soupeři: v bráně měli svoji slabinu, ale za celý zápas na něho snad nešla střela, dílem výborných obránců, dílem naší impotence (střelecké). Vynikající jsou oba zadáci – vysoký, šedovlasý s č.4 a atletický s číslem 16 (to jen tuším). V útoku až tak nebezpeční nejsou, oba jejich góly dali či zařídili výše uvedení hráči.

střelec

(standa roček, 21. 5. 2009 16:47)

myslím,že střelec se jmenuje uplně jinak jinak hodně zdaru.