Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam hřišť

Zkratka

Místo

Popis

K 1,2,3, 4,5,6

AFK Karlín

Fotbalové hřiště AFK Karlín, Praha 8 - Maniny. Od metra B, C Florenc případně od metra B Křižíkova tram 8, 24 do stanice Urxova, vlevo od původního směru jízdy přes silnici, pak vpravo po stezce k ubytovnám. Hřiště č. 1, 2, 3 jsou umístěna před vchody do kabin: hřiště číslo 1 je položeno nejblíže Sokolovské ulici, číslo 2 je uprostřed a číslo 3 nejvzdálenější. Hřiště č.4,5,6 jsou hned za vchodem do areálu vlevo, č.4 je nejblíže Sokolovské. V kantýně lze odevzdat, resp. vhodit do schránky u výčepu zápisy o utkání. 

ANG

Angelovova

Hřiště ZŠ v Praze 4 - Modřanech. Tram 3, 17 do konečné stanice Nad roklí, odtud přejít silnici a dolů podél lesa ke škole. Hřiště je vpravo pod lesíkem.

ALBREAlbrechtická

hř. ZŠ Albrechtická, Praha 9, Kbely. Hřiště je u konečné st. Letecké opravny autobusu č. 185 (od metra B Palmovka). Příjezd možný též do zast. Letecké opravny busy č. 110 od metra B Hloubětín a č. 186 od metra B Černý most. Umělá tráva 2. generace. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

ARIT 1,2

Aritma

Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice.Z Dejvické (metro A) tram 20,26 do st.Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy a dále ul. Na Luzích a V Středu, která vede ke vchodu do areálu SK Aritma. Hřiště jsou umístěna za šatnami, hř. č. 1 je blíže ke kantýně. Umělá tráva, osvětlení. Obuv viz. Pravidlo 4, odstavec III.

ASTR1,2

Astra Zahr. město

Praha 10, Zahradní město.Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanova. Ze Strašnické, metro A, busem 188. Vstup jen v sálovkách nebo turfech. Hř. č.1 je blíže k hale. Pouze na futsal!

BECH
Běchovice 2

Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 240 též z Černého Mostu (intervaly 1 hod.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

CIS

Císařská Louka

Hřiště SK Radlice na Císařské louce. Ze stanice Zlíchov-lihovar kolem benz.pumpy přes můstek na ostrov a až dozadu na konec ostrova. Cesta trvá pěšky cca 10 minut! Hřiště je před travnatým fotbalovým fotbalovým hřištěm. Přísný zákaz rozcvičování a hraní na travnatém hřišti !!!
ČZUČeská zemědělská univerzita

Hřiště v areálu ČZU, Praha 6, Suchdol. Od metra A Dejvická busy č. 107, 147 do st. Kamýcká, doleva hlavním vchodem do areálu ČZU, hřiště je za velkým fotbalovým hřištěm. Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

DEKANDěkankaHřiště SK Nusle, Praha 4, Děkanská vinice I. 987/5 (od metra C Pražského povstání pěšky necelých 5 minut), vchod k šatnám z parkoviště před halou. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atlet. dráhy a projděte vpravo mezi hřištěm na minigolf a budovou Pražského fotbalového svazu. Druhý vchod (bývá však často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou, vedle je budova PFS. UT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

DLAN

Dlouhý lán

ZŠ Na Dlouhém lánu 43, Praha 6. Vchod je před budovou ZŠ přijdete li z centra. Z Dejvické, metro A, tram 2,20,26 do st. Horoměřická. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal!

HAGI1,2,3,4,5

Hagibor

Škvárová hřiště v areálu TJ Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Izraelskou. Areál je napravo od silnice. Na fotbalovém hřišti vlevo, při pohledu od haly, kde jsou v přízemí kabiny a sprchy, je hřiště č.1 nejblíže, č. 2 uprostřed a č. 3 je nejdále. Na fotbalovém hřišti vpravo, při pohledu od haly, je č. 4 blíže a č.5 je vzdálenější. Do haly a šaten je zakázáno vstupovat v kopačkách! Další informace jsou vylepeny u vrátnice. Ve vrátnici lze odevzdat zápisy o utkání.

HÁJE 1,2HájeUmělá tráva, osvětlení, hř. ZŠ Schulhoffova, Praha 4 - Chodov. Od metra C Háje, příp. Chodov busy 154, 170 do st. Brechtova nebo Prašná, vchod do areálu je z ul. Květnového vítězství (nedaleko squashové haly). Pouze pro futsal. Hřiště č.1 je blíže vchodu do areálu.

EDEN

Hala Slavia

Hala Slavie Praha ve Vršovicích, Praha 10. Pěšky z Kubánského náměstí. Pouze na futsal!

HANSPHanspaulkaHřiště ve "Sportovním areálu Hanspaulka“ u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické v Praze 6. Doprava: ze stanice tram 2, 20, 26 Thákurova (1 st. od metra A Dejvická směr Vokovice) vpravo ulicí Šáreckou na křižovatku s ulicí Na Hanspaulce a odtud cca 100m do kopce. Nebo busem 131 (jede též od Hradčanské, metro A) z konečné zast. Bořislavka jednu stanici do zast. Hanspaulka a odtud zpět cca 50m a doleva dolů ulicí Na Hanspaulce až k areálu. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce.

HRD1,2

Hrdlořezy

Fotbalové hřiště, Praha 9. Ze Skalky, metro A, busem 177 a 195 do st. Pod Táborem, nebo z konečné tram 1, 9, 16 Spojovací jednu stanici busem do téže stanice. Odtud pěšky cca 200 m po ulici Českobrodské směrem z centra, areál je po levé straně hned u silnice. Č.1 je blíže kabinám, které jsou v hospodě u hřiště, č. 2 je vzdálenější. Parkujte jen na bývalém pískovém hřišti.

JIT

Jitřní

Hřiště školy v Jitřní ulici v Praze 4, Hodkovičky. Z Kačerova (metro C) bus 106 do st. Psohlavců nebo z Budějovické bus 121 do st. Na Lysinách (oba busy jedou také z Nádraží Braník). Hř. je nahoře v areálu školy, UT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

JUNI 1,2

Junior Praha

Hřiště Junioru v Praze 10. Ze Strašnické (metro A) ul. V Olšinách směrem z centra, po cca 600 m uvidíte hřiště vlevo. Druhý vchod z ul. Brigádníků. Hřiště č. 1 je blíže kabinám.

LASKO

Láskova

Veřejné hřiště v Praze 4, Chodov. Z Chodova, metro C, Roztylskou ul. cca 400 m a vpravo do Láskovy ul. Hřiště je veřejné, nehledejte je v areálu základní a mateřské školy. Lze také jet busy 122, 177 z Chodova příp. Opatova (metro C) do st. Volha.

LITVI

Litvínovská

V areálu Sport Centra Prosek, Praha 9. Z Vysočanské (metro B) busy č. 136, 177, z Palmovky (B) busem č.187 nebo ze stanic Kobylisy, Ládví (metro C) busem č.187 do st. Sídliště Prosek a pak projděte sídlištěm k areálu. Vchod je vedle ZŠ Litvínovská 500.  Pouze na futsal!

MET8

Meteor 8

Hř. v Praze 8. Z Palmovky, metro B, 1 stanici tram č. 24 směr Bulovka do stanice Stejskalova a pak jděte vlevo do areálu Meteoru 8. Hřiště s UMT 2.generace je vzadu u restaurace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

NEBU

Nebušice

Hřiště u ZŠ Nebušice na Praze 6. Od metra A Dejvická busem 161 do zast. Škola Nebušice, hř. je v areálu školy. Cesta busem trvá cca 11 minut. UMT 2.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

NKBE

Nové Kbely

Hřistě v areálu Spartaku Kbely. Z Palmovky, metro B, busem 185 do st. Huntířovská (259 jede z Českomoravské i Vysočanské), na světelné křižovatce doleva do Vrchlabské, pak opět doleva do Železnobrodské, ve které je vlevo vchod do areálu.

PANK 1,2,3,4

Pankrác

Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Sdružení nebo 1 stanici busem 188, doprava za ZŠ ulicí Družstevní ochoz a odbočit doprava na cestu ke hřišti. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), následuje hřiště č. 2, č.3 a č. 4 je nejdále.

PERT

Pertoldova

Hřiště ZŠ v Praze 4, na sídlišti Modřany - Beránek.Z metra B Smíchovské nádraží busem 253, z metra C Kačerov busem 139 do stanice Pavelkova, vlevo přejít silnici a dopředu k lesu k budově ZŠ, hřiště je za budovou.

PODV

Podvinný mlýn - klec

Hřiště v ulici Podvinný mlýn v Praze 9. Tram 8,19 ke Kulturnímu středisku Gong nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská přes Sokolovskou ulici směrem k potoku Rokytka, vchod do areálu je z ul. Kovanecká. Při pohledu na areál je hřiště vlevo, cca 20 metrů kabin v tzv. kleci.

P 1,2,3

Pražačka

Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem.

REPORŘeporyjeHř. Sokola Řeporyje, ul. Jáchomvská 613, Praha 5. Metro B ze stanice Luka busy 230, 249 nebo ze st. Nové Butovice bus 256 do st. Náměstí U Lva, po směru jízdy cca 100 m, zahnout vpravo do ul. Jáchymovská, kde po 50 m je vchod do areálu. Šatny v objektu restaurace.

RIEGR

Riegrovy sady

Hřiště v areálu Sokola Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech.  Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, hřiště je úplně vzadu. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče jsou ve vrátnici. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal.

RIEG

Riegrovy sady - písek

Hřiště v areálu Sokola Královské Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech. Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, pak do podchodu a po schodech nahoru ke hřišti. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče jsou ve vrátnici.

S 1,2

Slavoj Suchdol

Fotbalové hřiště v Praze 6 - Suchdolská ulice. Busy 107, 147 od metra A Dejvická do stanice Internacionální. Hřiště číslo 1 je umístěno blíže kabinám.

STOD

Stodůlky

Pískové hřiště v areálu TJ Sokol Stodůlky. Od metra B Stodůlky ulicí Flöglovou a Kuncovou až ke vchodu do areálu, cesta pěšky trvá cca 5 minut. Hřiště je za vzdálenější fotbalovou brankou.

TEMPO

Tempo Praha FC

Hřiště FC Tempo, bus 139, 205 ze st. metra C Kačerov do st. Lhotka, cca 400 m ulicí Ve Lhotce, zahnout doprava k areálu FC Tempo, za zadní brankou druhého fotb. hřiště je hř. s UT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

TKSPA

Ten. klub Sparta

Hřiště v areálu Tenisového klubu Sparta Praha (Sportpark Stromovka), Za Císařským mlýnem 33, Praha 7. Autem lze jet pouze kolem T-Mobile areny ulicí Za Elektrárnou a po levém břehu Vltavy až ke vchodu do areálu. Jediná možná cesta PID: busem 131 od metra A Hradčanská do zast. Nádraží Bubeneč, cca 50 m kolem trati zpět, po schodech dolů, podejít trať, dále po silnici vpravo a cca 150 m ke vchodu do areálu. Vchod jen recepcí! UMT 2.generace, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Trasa popsána též na www.tkspartapraha.cz .

U.S.

Uhelné sklady

Hř. v areálu U.S. v Praze 5, Košíře. Busem 123 do ul. V Cibulkách, hř. je nahoře nad travnatým hřiště.

ZAK

Zákostelní

Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UT 4.generace a osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Do schránky u šaten lze vhodit zápisy o utkání.

ZARUB

Zárubova

Hřiště ZŠ v Praze 4 - Lhotce.Z metra C Kačerov busy 139, 150, 205 do stanice Sídliště Lhotka. ZŠ je vlevo přes ulici. UMT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

ZL

Zelená liška

Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krč v ulici Na strži.Z metra C Pankrác cca 70 metrů Budějovickou ulicí na křižovatku, pak vpravo do ulice Na strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech.

Popisy spojení jsou pouze orientační, protože situace v MHD se neustále mění. Pro jistotu si vždy prověřte aktuální stav!