Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kolo podzim 2012

17. 9. 2012

LFC SuperNova - Stará škola    1 : 1

Dne: 17.9.2012

Hřiště: Dolní Měcholupy

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Čihák, Hůla, Paclík, Soukup, Uhlíř, Žák

Střelci: Rajský

Nejlepší hráč: Hůla

Komentář (Týdeník Hanspaulka): "Hrál se pohledný fotbal ve slušném tempu. Hosté se ujali vedení a soupeř marně hledal recept jak vyrovnat. Po přestávkové debatě asi způsob našel a krásným gólem do šibenice vyrovnal."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Stará škola 1:1 (1:0)

(Tomáš, 1. 10. 2012 14:31)

Zápas se Starou školou proběhl přesně podle očekávaných not. Poměrně opatrný fotbal z obou stran, kdy se spíše čekalo na chybu protivníka, byl dosti podobný našemu prvnímu zápasu před asi dvěma lety. První vážnější chybu soupeře asi ve 20.minutě jsme hned potrestali. Špatná rozehrávka vedla k tomu, že Pavel R. dostal míč do prostoru, kde v cestě mu stál již jenom gólman. Pokus o obstřel gólmana nebyl jen pokusem, a tak jsme se ujali vedení 1:0. V 1.poločase jsme měli přece jenom o kousek více ze hry, a tak jsme toto vedení svým způsobem mohli považovat za spravedlivé. Stará škola po obdržené brance přidala, a to bylo patrné hlavně od počátku druhé půle, kdy se zdálo jako by našim hráčům došla energie nebo naopak soupeř byl polit záhadným životabudičem. Tlak na naši bránu narůstal a ve 40.minutě se Staroškoláci dočkali. Poměrně vtipnou narážečku zužitkovali ostrou střelou do břevna a odtud (bohužel!) do brány. Bylo srovnáno a aktivita Staré školy opět umlkla. Hrálo se podobným stylem jako na začátku zápasu a bylo zřejmé, že obě mužstva se spokojí s pověstným vrabcem, rozuměj s ptákem – pěvcem,tedy bodem v hrsti než s holubem – oběma body- na střeše. Za druhou půli je pak remíza spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.
Jak už to v této oblasti Prahy bývá, odehrálo se závěrečné hodnocení zápasu v hospodě na Solidaritě, a i když jsme slavili jedny narozeniny, tak bez účasti všemi milovaného cpt.Morgana, který toho času měl zaracha stejně jako jeho další starší bratři ve zbrani (rum,skotská,becherovka atd.,atd.). A tak jsme museli nepohrdnout mladšími bratry (jablíčko,griotka), kteří ale zdaleka nemají tak pozitivní vliv na náš výkon jako výše zmíněný cpt.
Info o soupeři: je to tým bez zjevných hvězd, ale se solidní hrou. Asi si dokáží o krapet lépe přihrávat než my, ale herně je to naše krevní skupina. Zápas byl opět velmi férový, přiznávali se auty. Gólman chytá solidně, jednou vytáhl perfektní reflex proti dělovce Martina. Možná jsme měli více střílet po zemi, tam se zdál zranitelnější.