Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj u příležitosti 25 let NOVY

7. 12. 2007

Zdravím všechny, několik informací k fotbálku 22.12. 07 v hale na Hanspaulce od 12:00 (tzn. sraz v 11:30 - od 12:00 se začíná hrát, platí se 900 Kč/hod). Hrát se bude dle zájmu, počtu týmů (2-4) a lidí do 14:00 až 15:00. Počítejte cca 100 Kč/ osobu. Vlastní zápas či turnaj asi nebude z naší strany po sportovní stránce kdoví co, protože chybět budou největší opory (především z B- týmu zbývá pouze Čert a Honza ml. - navíc zranění či po dlouhé absenci, ze suprů chybí zraněný Karel Chobot, patrně nedorazí ani nová posila Martin Burián atd.). Přesto doufám, že si dobře zahrajeme a vyrobíme si správnou žízeň na oslavy konce sezóny (pohříchu hodně nevydařené a poznamenané nebývale četnými zraněními, zvláště u B-týmu),blížících se vánoc a konce roku a především 25. výročí vzniku LFC Novy.

Po zápase (turnaji) je pro B- tým a superveterány objednaná restaurace Bořislavka (od 15:30, ale lze i dříve) (viz WWW - Plzeň 25 Kč, Gambáč 17 Kč...). Restaurace se nachází na rohu Kladenské ulice hned pod tramvajovou zastávkou Bořislavka na Evropské (vedle bývalého kina - nyní bar) viz mapka.

Nova (LFC nikoli TV) slaví přesně v tomto období 25 let od oficiálního zahájení registrované fotbalové činnosti (1. oficiální zápas v prosinci l.p. 1982!!!) Ze současných účastníků na "naší straně" byl u toho Jarda Novák, Pavel Čihák a já (a jako rozhodčí i Tomáš Mládek...!). Na soupeřově straně Pepa Mašek, Petr Kožich a Jirka Macura (pokud dorazí). I výběr místa turnaje a restaurace je symbolický, protože na Hanspaulce to všechno začalo a na Praze 6 se počátkem 80 sátých let odehrávala většina utkání (Hanspaulka - byť kousek výš, Kotlářka, Lotyšák, Na dlouhém lánu, ve Střešovicích, Na dělnickém cvičišti, Pod Marjánkou a hlavně na spartakiádním stadionu na Strahově). Restaurace na Bořislavce zase byla svědkem jedné z prvních registračních schůzí za naší účasti. Proto vyzývám pamětníky (i menší pamětníky), aby zapátraly ve svých archivech a přinesli ukázat starší fotografie, popř. jiné předměty vztahující se k čtvrtstoleté historii pramatky Novy a jejích dcer a vnuček.

V závěru chci všechny pozdravit, TĚM KDO NEMOHOU PŘIJÍT POPŘÁT KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY a s oswtatními se těším na shledanou v sobotu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář